OUTDOOR
Drukarnia
wielkoformatowa
Usługi
wysokościowe
Tablice
kierunkowe
Mobile
AirWall

O FIRMIE

http://nowa.optokom.pl/wp-content/uploads/2016/07/logo-208x200.jpg

OPTOKOM Outdoor Media

Firma od 2004 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie reklamy zewnętrznej (outdoor). OPTOKOM posiada w swojej ofercie m.in.: tablice reklamowe typu 600×300, 504×238 oraz ściany wielkoformatowe. Dysponujemy siecią nośników reklamowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach na terenie dużych miast.

Własny, zróżnicowany park maszynowy oraz dostęp do stosowanych na rynku technologii (m.in. offset, druk cyfrowy i sitodruk) pozwala na oferowanie kompleksowych usług z zakresu kampanii reklamowych typu outdoor. Ciągle inwestując, rozwijamy swój udział w rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty, pełnemu zaangażowaniu w powierzone zadania oraz szerokiemu asortymentowi drukarskiemu, OPTOKOM Outdoor Media realizuje zlecenia na wielu materiałach, w dowolnym nakładzie przy zachowaniu najwyższej jakości oraz krótkiego czasu realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze usługi realizowane są z najwyższą starannością, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Grsignaturezegorz Szymański
Właściciel

http://nowa.optokom.pl/wp-content/uploads/2016/07/mapa-300x300.png

OFERTA

Kompleksowe usługi

OUTDOOR

Drukarnia wielkoformatowa

Usługi wysokościowe

Tablice kierunkowe

Mobile

AirWall

Co nas wyróżnia?

Kreatywność
W swojej ofercie posiadamy duża ilość pomysłów i kreacji na oryginalną kampanię reklamową
Terminowość
Wykonujemy kompleksowe usługi zgodnie z ustalonym z Klientem harmonogramem i zasadami współpracy
Elastyczność
Charakteryzujemy się dużą otwartością na współpracę z potencjalnymi i bieżącymi Klientami
Nowoczesność
Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz światowe standardy świadczonych usług

KLIENCI

Partnerzy

Klientami OPTOKOM Outdoor Media są międzynarodowe koncerny,
prowadzące swoja działalność w Polsce, jak również lokalne firmy i instytucje.

Partner 2
Partner 3
Partner 4
Partner 5
Partner 6
Partner 7

.

Michał Głowala

Sales Manager
telefon: 793-933-001
e-mail: michal@optokom.pl

Marta Chochół

Sales Manager
telefon: 731-047-307
e-mail: marta@optokom.pl

Cecylia Bicz

Sales Manager
telefon: 570-77-47-47
e-mail: cecylia@optokom.pl

Michał Pawłowski

Sales Manager
telefon: 575-277-508
e-mail: pawlowski@optokom.pl

Marcin Jagła

Sales Manager
telefon: 577-070-305
e-mail: jagla@optokom.pl

Szymon Juchno

Sales Manager
telefon: 570-267-555
e-mail: juchno@optokom.pl

Anita Sikora

Office Manager
telefon: 570-12-13-14
e-mail: anita@optokom.pl

Anna Bałut

Specjalista ds, marketingu
telefon: 535 424 455
e-mail: anna@optokom.pl

Marcin Pełka

Dyrektor d/s Produkcji
telefon: 533-377-887
e-mail: marcin@optokom.pl

Jan Piotrowicz

Dyrektor d/s Realizacji Projektów
telefon: 500-168-570
e-mail: jan@optokom.pl

Katarzyna Szymańska

Dyrektor Finansowy
e-mail: katarzyna@optokom.pl

Grzegorz Szymański

Właściciel
e-mail: grzegorz@optokom.pl

.

http://nowa.optokom.pl/wp-content/uploads/2015/09/team-300x280.jpg